В рамките на Фестивалът – изложение “Зелени дни” , Българската асоциация за алтернативен туризъм (БААТ) и Адвентура ЕООД организират велосипедно състезание за деца в Градската градина пред Народния театър на 27 април (събота). Участие в състезанието могат да вземат деца до 10 години.
Децата ще имат възможност да премерят сили като стартират по двама в специално затворено трасе, като за най-бързите ще има много награди.
ВАЖНО: За да бъдат допуснати до състезанието, децата трябва да са с изправен велосипед и каска! Задължително е да бъдат придружени от родител, който да ги регистрира!
Наградите ще бъдат осигурени от магазини СТЕНАТА и RAM.
За повече информация: http://zelenidni.com/
Източник: www.sportal.bg
В слънчевия съботен ден на терена на НСА в София отборът на ФК „ЦСКА София” стана ...още
Жребият за 9-тото Европейско първенство по баскетбол на колички, див.С, на което София ще е ...още
На 28-ми Март в град Русе се проведе изпит за цветни пояси в Киокушин карате. Състезателите за ...още
Най-доброто за развитието на Вашето дете през лятото, избрано от Summerly International Learning ...още
Началото на седмия сезон на Международната детска социална програма "Футбол за ...още
© 2025 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.
design DO development TaraSoft