Къщата за четящи хлапета подновява от септември заниманията на Кунг Фу клас, подходящ за най-малките (деца над 4 г). Източното бойно изкуство Кунг Фу съчетава дихателни практики с изящни движения, които развиват двигателната култура на практикуващите от най-ранна възраст. Децата, които се занимават с Кунг Фу развиват по-добра:
Заниманията са с продължителност 45 мин. и включват: дихателна практика, разгряваща подготовка на тялото, основни Кунг Фу техники, формени упражнения и практическо приложение на основните техники с тренировъчни кожени лапи.
Тренировките ще се провеждат два пъти седмично понеделник и сряда от 18:00 ч.
Цената за едно посещение е 10 лева, а карта за 10 посещения е 70 лева. Картата е със срок за ползване от два месеца.
Препоръчително е децата да пристигат минимум 10 минути по-рано и да бъдат с удобни дрехи и обувки за тренировка.
Водещият на групата Явор Атанасов е младши инструктор от клуб по бойни изкуства „Сянката на мъдреците“, член на Българската Федерация по УШУ. През годините на своята практика Явор е печелил медали от клубни и републикански съзтезания и има повече от 3 години опит в преподаването на деца.
За записвания: mail@prikazkabezkrai.com
В слънчевия съботен ден на терена на НСА в София отборът на ФК „ЦСКА София” стана ...още
Жребият за 9-тото Европейско първенство по баскетбол на колички, див.С, на което София ще е ...още
На 28-ми Март в град Русе се проведе изпит за цветни пояси в Киокушин карате. Състезателите за ...още
Най-доброто за развитието на Вашето дете през лятото, избрано от Summerly International Learning ...още
Началото на седмия сезон на Международната детска социална програма "Футбол за ...още
© 2025 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.
design DO development TaraSoft