новини и събития

Децата на Монтана се класираха пети на футболен турнир във Франция

Отборът на Монтана с треньор Николай Михайлов се класира на престижното пето място на ІV международен турнир “Робърт Фред”.

Турнирът бе за момчета родени през 2001-2002 година и се проведе на спортната база на градчето Трец, което се намира в близост до най-големия пристанищен град на Франция Марсилия.
 
Монтанският тим, който бе подсилен от трима футболисти от Ком (Берковица), записа три победи, четири ремита и допуснаха само две загуби.
“Мисля, че представихме достойно България. Децата имаха възможност да се срещнат със свои връстници от няколко държави, спомените им са незабравими”, заяви треньорът.
Освен участието си в турнира “Робърт Фред” възпитаниците на Николай Михайлов имаха възможност да посетят Марсилия, Кан и Венеция. При завръщането си у дома малките футболни таланти от Монтана и Берковица бяха посрещнати от своите близки. 
 
Източник: http://www.novsport.com/
 
Малките армейци от ФК “ЦСКА София” спечелиха купата в „Данониада” 2019

В слънчевия съботен ден на терена на НСА в София отборът на ФК „ЦСКА София” стана ...още

 
Теглене на жребий за 9-то Европейско първенство по баскетбол за колички

Жребият за 9-тото Европейско първенство по баскетбол на колички, див.С, на което София ще е ...още

 
УСПЕШЕН ИЗПИТ ЗА КОЛАНИ ПО КИОКУШИН КАРАТЕ ПОЛОЖИХА ВЪЗПИТАНИЦИТЕ НА ТРЕНЬОРА МИТКО БОЖАНОВ

На 28-ми Март в град Русе се проведе изпит за цветни пояси в Киокушин карате. Състезателите за ...още

 
Езикови ваканции​ в чужбина Академични летни училища в Англия Тенис и футболни лагери с английски език

Най-доброто за развитието на Вашето дете през лятото, избрано от Summerly International Learning ...още

 
Стартира седмият сезон на "Футбол за приятелство"

Началото на седмия сезон на Международната детска социална програма "Футбол за ...още

© 2025 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.

design DO      development TaraSoft