новини и събития

14
Януари
XIV Шахматен турнир за Купата на Bulgaria Mall

На 14 януари в Bulgaria Mall ще се проведе XIV Шахматен турнир за „Купата на Bulgaria Mall”. В него могат да вземат участие всички желаещи, които са на възраст между 4 и 10 годишна възраст и направят предварително записване. Турнирът е със стартов час 11:00 ч., а ние от Bulgaria Mall заедно с Шахматен клуб „Елит“ и Българска федерация по шах ще очакваме малките участници на бойните полета на ниво +1 в мола.

Пролетен тенис лагер

Здравейте, приятели! Заповядайте на ПРОЛЕТЕН ТЕНИС ЛАГЕР по време на ваканцията: 10-14 април ...още

Зам.-министър Мая Тодорова награди победителите във финалното състезание на програмата „Научи се да караш ски“

Зам.-министърът на младежта и спорта Мая Тодорова награди победителите във финалното състезание на ...още

Европейският шампион по FIFA Станислав Чакъров предизвиква публиката на „Купата на Coca-Cola”

121 отбора от региона на София се впускат във футболната надпревара тази събота и неделя 121 ...още

Започват записванията за ХХ Национален футболен турнир “Данониада”

Победителят в юбилейното издание на турнира ще играе в САЩ, където ще се проведе тазгодишната ...още

Министър Дашева се срещна с младия посланик на спорта за България Никола Здравков

Министърът на младежта и спорта в служебното правителство Даниела Дашева се срещна с ...още

© 2017 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.