новини и събития

4 бронзови медала за Джудоспорт от международен турнир

Общо 4 бронзови медала спечелиха състезателите на свищовския „Джудоспорт“ от международен турнир за деца, юноши и девойки младша, кадети и кадетки. Организатор на турнира бе СК „Илинден“ – София, като в него участваха 79 отбора от 19 държави с общо 809 състезатели.

За „Джудоспорт“ на татамито излязоха 10 джудисти. При деца до 10 г. на трето място се класира Емилия Йорданова – 48 кг. , а при 12 годишните Даниел Кючуков. Другите два бронза спечелиха Боряна Ценова - 57 кг. и Гергана Йорданова - +70 кг. при девойки младша възраст.

Над 120 състезатели идват в Горна Оряховица за турнир по борба

Над 120 състезатели от 21 клуба в страната идват в Горна Оряховица за турнира по свободна борба ...още

Министър Кралев откри Европейското първенство по таекуондо и паратаекуондо WT

България ще приеме Мултиевропейския шампионат по таекуондо през 2018 г. Министърът на ...още

Отлични резултати и в спорта за възпитаниците на ЧСУ „Юрий Гагарин“, СОК „Камчия“

Отлични резултати и в спорта за възпитаниците на ЧСУ „Юрий Гагарин“, СОК ...още

БЪЛГАРСКИ БОЕЦ ОБЯВЕН ЗА № 1 НА BALKAN BEST FIGHTERS 2017

БЪЛГАРСКИ БОЕЦ ОБЯВЕН ЗА № 1 и спечели престижната купа за най-добър боец в стил К1 на шампионата ...още