новини и събития

31 деца участваха в Регионален турнир до 14 год в Стара Загора

Никола Мирчев ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора и Виктория Кънчева ТК "Локомотив ", гр.Пловдив спечелиха Регионален турнир за юноши и девойки до 14 год. в Стара Загора. Надпреварата от календара на БФТенис се проведе на кортовете на ТК "Берое", гр.Стара Загора. В състезанието взеха участие тенисисти от Габрово, Стара Загора, Пловдив, Кърджали, Асеновград, Варна, Казанлък, Бургас, Сливен, Велико Търново, Хасково и София.

Във финалната среща при юношите Никола Мирчев победи със 7:5, 4:1 Димитър Байчев ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора. В спор за третото място Момчил Танев ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора се наложи с 4:1 над Атанас Георгиев ТК "Албена", гр.Пловдив.

При девойките Виктория Кънчева победи във финала с 4:0, 4:1 София Георгиева ТК "Хасково 2015", гр.Хасково. В мач за третото място Рая Момчева ТК "Про спорт", гр.София се наложи с 4:2 Десислава Димова ТК "Хасково 2015".

Стартира седмият сезон на "Футбол за приятелство"

Началото на седмия сезон на Международната детска социална програма "Футбол за ...още

Започват записванията за Националния футболен турнир “Данониада” 2019

С тържествен финал в Барселона през есента ще бъде отбелязана 100-годишнината на ...още

Детски лагери в спортен комплекс "ДЕМА"

Скъпи родители, В СК ДЕМА по време на пролетната ваканция от 1-ви април стартират нашите ...още

Зам.-министър Ваня Колева откри многофункционално спортно игрище в Айтос

Заместник-министърът на младежта и спорта Ваня Колева, кметът на община Айтос Васил Едрев и ...още

Дария Радулова е шампион на Държавното лично първенство по тенис за жени в зала "ВСК КЕНТАВЪР"

Дария Радулова (ТК "НСА", гр.София) спечели титлата на Държавното лично първенство по ...още

© 2019 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.