новини и събития

28 деца участваха в Регионален турнир до 12 год на ТК 1540 грСофия

Борислав Кирилов и Елица Капсъзова спечелиха Регионален турнир за момчета и момичета до 12 год. в София. Надпреварата от календара на БФТенис се проведе на кортовете на ТК "15:40", гр.София.

Във финалната среща при момчетата Борислав Кирилов ТК "Вектор Тенис Спорт", гр.София победи с 6:2 Виторио Станков ТК "Левски", гр.София. В спор за третото място Петър Йорданов ТК "Малееви", гр.София се наложи с 6:2 над Стоян Брадинов ТК "Левски", гр.София.

При момичетата първото място спечели Елица Капсъзова ТК "Септември 2006", гр.София. Втора се класира Дара Марчева ТК "Славия Бомел 9", гр.София, трета е Натали Тодорова ТК "Малееви", гр.София, а четвърта Лена Колева ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора.

„Камчия“ посрещна параолимпийски шампиони на тренировъчен лагер

Параолимпийският национален отбор по плуване на Украйна е в Санаторно-оздравителния ...още

„Камчия“ стана столица на художествената гимнастика

В Санаторно-оздравителния комплекс "Камчия" започна Държавното първенство по ...още

Ангелов и Илиева спечелиха Регионален турнир до 12 год. в Добрич

Антоний Ангелов ТК "Изида", гр.Добрич и Соня Илиева ТК "Черно море Елит ", ...още

Симон-Антони Иванов с нова победа в Полша

Симон-Антони Иванов ТК "Супер Спорт", гр.Варна се класира за четвъртфиналите на турнира ...още

ЕДНО ЗЛАТНО ОТЛИЧИЕ, ДВА СРЕБЪРНИ И ЕДИН БРОНЗОВИ МЕДАЛ СПЕЧЕЛИХА КАРАТИСТИТЕ НА МИТКО БОЖАНОВ

На 9,6,2018 г. каратистите на сенпай Митко Божанов се впуснаха в двубоите на Националното ...още

© 2018 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.