новини и събития

13
Октомври
Стартира 5-ото издание на тенис турнира Октомврийска Албена

На 13 и 14 октомври, предстои да се проведе петото издание на Международния турнир по тенис на маса “Октомврийска Албена”, предаде Стефан Георгиев – президент на СК “Дама Пика”.

В спортна зала “Албена”, в едноименното ваканционно селище, ще се съберат над 200 участника от България, Румъния, Гърция и Русия, които ще се състезават в открит индивидуален турнир и в индивидуални турнири за 5 възрастови групи ветерани.

Събитието ще бъде предхождано от срещите на първия кръг от държавното отборно първенство на България за Северните”А” и “Б” групи /мъже/, които ще започнат на 12 октомври, след 14 часа.

Организаторите на проявата – спортен клуб “Дама купа”, са осигурили безплатен вход за всички зрители и канят любителите на спорта с малката топка от цялата страна да се насладят на изпълненията и споделят емоциите на участващите състезатели.

ЯСЕН ТОДОРОВ С БРОНЗОВ МЕДАЛ ОТ ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО КИОКУШИН КАРАТЕ

Четирима състезатели представиха град Свищов и клуб „Академик“ на тазгодишното издание ...още

България – домакин на европейска квалификация за девойки U16

България бе утвърдена за домакин на квалификационна група за предстоящото през тази година ...още

Отбор „Циципас“ триумфира на тенис турнира „Оксиком Оупън“

Отборният турнир по тенис за момчета до 10-годишна възраст „Оксиком Оупън“ завърши с ...още

Министър Кралев: Олимпийската квалификация по волейбол ще се проведе във Варна

„Спечелихме домакинството за най-голямото състезание през тази година в България - ...още

Момичетата до 12г. спечелиха второ място на турнира от Европейската зимна купа в Чехия. Класираха се за финалите във Великобритания.

Националките на България до 12 г. спечелиха второ място на Европейската отборна зимна купа в ...още

© 2019 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.