новини и събития

Никола Янков с бронзов медал от националното по киокушин

На 6.10.2018 г. в гр. Ямбол, юноши и девойки (младша и старша възраст), мъже и жени – премериха сили в дисциплината кумите по време на Националното първенство по Киокушин карате.

Трима бяха участниците от школата на сенпай Митко Божанов.

От тях най-добро класиране направи Никола Янков. Той се класира на трето място след тежките битки в които се впусна в деня на първенството.

На полуфинал игра и Габриела Милчева, но след съревнованието остана четвърта. За нея това беше дебют на състезателното татами в най-твърдия стил карате.

Кристиян Кирилов отпадна преди кръга с медалите.

Опита добит в Ямбол ще им помогне при подготовката за по-важният Международен турнир за купа "Шумен", който ще се проведе на 10 ноември тази година.

ЯСЕН ТОДОРОВ С БРОНЗОВ МЕДАЛ ОТ ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО КИОКУШИН КАРАТЕ

Четирима състезатели представиха град Свищов и клуб „Академик“ на тазгодишното издание ...още

България – домакин на европейска квалификация за девойки U16

България бе утвърдена за домакин на квалификационна група за предстоящото през тази година ...още

Отбор „Циципас“ триумфира на тенис турнира „Оксиком Оупън“

Отборният турнир по тенис за момчета до 10-годишна възраст „Оксиком Оупън“ завърши с ...още

Министър Кралев: Олимпийската квалификация по волейбол ще се проведе във Варна

„Спечелихме домакинството за най-голямото състезание през тази година в България - ...още

Момичетата до 12г. спечелиха второ място на турнира от Европейската зимна купа в Чехия. Класираха се за финалите във Великобритания.

Националките на България до 12 г. спечелиха второ място на Европейската отборна зимна купа в ...още

© 2019 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.