новини и събития

Над 100 деца участваха на слалом за купата на Екохотел Здравец

Над 100 деца участваха в първото издание на турнира по ски алпийски дисциплини за деца, което се проведе на 10-ти февруари. Състезанието бе за купата на екохотел „Здравец" на пистата на едноименния хотел. Децата на възраст между 6 и 10 години се пуснаха в една дисциплината – гигантски слалом.

Най-малките участници с съревнованието бяха не навършилите 6 години Бояна Радева и Атанас Петров, които са се качили на ски още на 3 години. За най-добрите – класиралите се на призовите места във възрастовата си група - Георги Морунов, Юлия Златкова, Антон Томов и Елеонора Досева имаше освен купи и медали - ски, каски и обувки. Наградният фонд е осигурен от Екохотел „Здравец".

Организатор на турнира е пловдивският ски клуб Тракия – САГ. Състезанието е кръг от националната купа по ски алпийски дисциплини за деца до 10 години от календара на Българската федерация.

Източник на информацията: „Пловдив утре"

 
Малките армейци от ФК “ЦСКА София” спечелиха купата в „Данониада” 2019

В слънчевия съботен ден на терена на НСА в София отборът на ФК „ЦСКА София” стана ...още

 
Теглене на жребий за 9-то Европейско първенство по баскетбол за колички

Жребият за 9-тото Европейско първенство по баскетбол на колички, див.С, на което София ще е ...още

 
УСПЕШЕН ИЗПИТ ЗА КОЛАНИ ПО КИОКУШИН КАРАТЕ ПОЛОЖИХА ВЪЗПИТАНИЦИТЕ НА ТРЕНЬОРА МИТКО БОЖАНОВ

На 28-ми Март в град Русе се проведе изпит за цветни пояси в Киокушин карате. Състезателите за ...още

 
Езикови ваканции​ в чужбина Академични летни училища в Англия Тенис и футболни лагери с английски език

Най-доброто за развитието на Вашето дете през лятото, избрано от Summerly International Learning ...още

 
Стартира седмият сезон на "Футбол за приятелство"

Началото на седмия сезон на Международната детска социална програма "Футбол за ...още

© 2023 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.

design DO      development TaraSoft