новини и събития

ЕДНО ЗЛАТНО ОТЛИЧИЕ ДВА СРЕБЪРНИ И ЕДИН БРОНЗОВИ МЕДАЛ СПЕЧЕЛИХА КАРАТИСТИТЕ НА МИТКО БОЖАНОВ

На 9,6,2018 г. каратистите на сенпай Митко Божанов се впуснаха в двубоите на Националното първенство по Киокушин в гр. Добрич за деца до 8 г. и за деца до 10 г.

Отбора беше съставен от 9 на брой състезатели, които се състезаваха в различни категории в дисциплината кумите.

Най-добро класиране направи Йоан Захариев, като победи във всички свои битки. Той спечели поредна шампионска титла и получи най-високото отличие – златен медал.

Много добре се представиха и Кристиян Кирилов и Борис Коев, които станах вице шампиони в категориите си и бяха наградени със сребърни медали.

Бронзово отличие за отбора донесе Александрина Венциславова.

Останалите състезатели, които изучават най-твърдия стил карате при Митко Божанов не достигнаха до престижните отличия. Това бяха: Станислав Йорданов, Галена Димитрова, Анастасия Атанасова, Толга Мехмедов и Виктор Генов.

От 1ви до 8ми юли предстои участие в ежегодния международен тренировъчен летен лагер, който се провежда в курортен комплекс „Камчия“ – край град Варна.
Общо 25 от възпитаниците на сенпай Митко Божанов, ще получат право безплатно да се насладят на това обучение на изключително високо ниво.
Това са хората показали най-голямо старание през годината.

„Камчия“ посрещна параолимпийски шампиони на тренировъчен лагер

Параолимпийският национален отбор по плуване на Украйна е в Санаторно-оздравителния ...още

„Камчия“ стана столица на художествената гимнастика

В Санаторно-оздравителния комплекс "Камчия" започна Държавното първенство по ...още

Ангелов и Илиева спечелиха Регионален турнир до 12 год. в Добрич

Антоний Ангелов ТК "Изида", гр.Добрич и Соня Илиева ТК "Черно море Елит ", ...още

Симон-Антони Иванов с нова победа в Полша

Симон-Антони Иванов ТК "Супер Спорт", гр.Варна се класира за четвъртфиналите на турнира ...още

ДЕН НА БАЩАТА – НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ДЕТСКИ ПРАЗНИК В НАЦИОНАЛНИЯ ВОЕННОИСТОРИЧЕСКИ МУЗЕЙ

На 16 юни (събота) от 10.00 до 18.00 часа с вход свободен и многобройни атракции в Националния ...още

© 2018 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.