новини и събития

Дария Радулова е шампион на Държавното лично първенство по тенис за жени в зала ВСК КЕНТАВЪР

Дария Радулова (ТК "НСА", гр.София) спечели титлата на Държавното лично първенство по тенис на закрито за жени "ВСК КЕНТАВЪР". Надпреварата се проведе на кортовете в зала „София" в Борисовата градина. Във финалната среща продължила повече от три часа Радулова победи с 5:7, 6:4, 6:4 Зиновия Ванева (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив).

16-годишната квалификантка Радулова имаше преднина от 5:3 в първия сет, но третата поставена Ванева спечели следващите четири гейма, а с това и сета.

В третата решителна част шампионката от 2016 година Ванева поведе с 4:1, но Радулова спечели следващите пет гейма и с това завоюва първата си титла за жени от Държавно първенство. Дария Радулова е и настояща национална шампионка в зала за девойки до 16 години.

Радулова започна турнира от квалификацията и записа седем победи за да триумфира с титлата.

Наградите на призьорките връчи Огнян Илиев, зам. председател на УС на БФТенис.

Стартира седмият сезон на "Футбол за приятелство"

Началото на седмия сезон на Международната детска социална програма "Футбол за ...още

Започват записванията за Националния футболен турнир “Данониада” 2019

С тържествен финал в Барселона през есента ще бъде отбелязана 100-годишнината на ...още

Детски лагери в спортен комплекс "ДЕМА"

Скъпи родители, В СК ДЕМА по време на пролетната ваканция от 1-ви април стартират нашите ...още