новини и събития

Гергана Топалова с успешно начало в Словакия

Гергана Топалова (ТК Левски) стартира с победа участието си на турнира до 18 години "The 24th Slovak Junior Indoor U18 2017" в Словакия, който е от втора категория на ITF.

16-годишната ни състезателка записа успех над участващата с "уайлд кард" Ива Стеяскалова (Чехия) с 6:4, 6:3. Във втори кръг Топалова ще се изправи срещу шестата в схемата Барбора Матусова (Словакия). Срещата е предвидена за утре.

В състезанието на двойки нашата представителка и партньорката ѝ Адриана Сенкарова (Словакия) отстъпиха на старта с 2:6, 2:6 срещу Данел Аширова и Анастасия Астакова от Казахстан.

Симон-Антони Иванов с нова победа в Полша

Симон-Антони Иванов ТК "Супер Спорт", гр.Варна се класира за четвъртфиналите на турнира ...още

ЕДНО ЗЛАТНО ОТЛИЧИЕ, ДВА СРЕБЪРНИ И ЕДИН БРОНЗОВИ МЕДАЛ СПЕЧЕЛИХА КАРАТИСТИТЕ НА МИТКО БОЖАНОВ

На 9,6,2018 г. каратистите на сенпай Митко Божанов се впуснаха в двубоите на Националното ...още

ДЕН НА БАЩАТА – НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ДЕТСКИ ПРАЗНИК В НАЦИОНАЛНИЯ ВОЕННОИСТОРИЧЕСКИ МУЗЕЙ

На 16 юни (събота) от 10.00 до 18.00 часа с вход свободен и многобройни атракции в Националния ...още