още от

новини и събития

Гергана Топалова с успешно начало в Словакия

Гергана Топалова (ТК Левски) стартира с победа участието си на турнира до 18 години "The 24th Slovak Junior Indoor U18 2017" в Словакия, който е от втора категория на ITF.

16-годишната ни състезателка записа успех над участващата с "уайлд кард" Ива Стеяскалова (Чехия) с 6:4, 6:3. Във втори кръг Топалова ще се изправи срещу шестата в схемата Барбора Матусова (Словакия). Срещата е предвидена за утре.

В състезанието на двойки нашата представителка и партньорката ѝ Адриана Сенкарова (Словакия) отстъпиха на старта с 2:6, 2:6 срещу Данел Аширова и Анастасия Астакова от Казахстан.

Пролетен тенис лагер

Здравейте, приятели! Заповядайте на ПРОЛЕТЕН ТЕНИС ЛАГЕР по време на ваканцията: 10-14 април ...още

Зам.-министър Мая Тодорова награди победителите във финалното състезание на програмата „Научи се да караш ски“

Зам.-министърът на младежта и спорта Мая Тодорова награди победителите във финалното състезание на ...още

Европейският шампион по FIFA Станислав Чакъров предизвиква публиката на „Купата на Coca-Cola”

121 отбора от региона на София се впускат във футболната надпревара тази събота и неделя 121 ...още

Започват записванията за ХХ Национален футболен турнир “Данониада”

Победителят в юбилейното издание на турнира ще играе в САЩ, където ще се проведе тазгодишната ...още

Министър Дашева се срещна с младия посланик на спорта за България Никола Здравков

Министърът на младежта и спорта в служебното правителство Даниела Дашева се срещна с ...още

© 2017 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.