новини и събития

Волейболно изкуство в Русе

Българският град домакин Русе бе оцветен от 3D волейболни картини заради Световното първенство по волейбол за мъже. В града организираха Международен фестивал на уличното изкуство „3D – Ас & Гейм на паважа в града – домакин“.

На площад „Свобода“ се появиха триизмерни рисунки на волейболна тематика - вълнуващи превъплащения на волейболната топка, на самата игра волейбол, на мисленето и мечтите за волейбол, на съвременни волейболни звезди, както и провокиращи абстрактни решения.

Художници от България, Италия, Сърбия и Мексико пресъздадоха волейболния свободен дух и впечатлиха жителите и гостите на Русе.

ЯСЕН ТОДОРОВ С БРОНЗОВ МЕДАЛ ОТ ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО КИОКУШИН КАРАТЕ

Четирима състезатели представиха град Свищов и клуб „Академик“ на тазгодишното издание ...още

България – домакин на европейска квалификация за девойки U16

България бе утвърдена за домакин на квалификационна група за предстоящото през тази година ...още

Отбор „Циципас“ триумфира на тенис турнира „Оксиком Оупън“

Отборният турнир по тенис за момчета до 10-годишна възраст „Оксиком Оупън“ завърши с ...още

Министър Кралев: Олимпийската квалификация по волейбол ще се проведе във Варна

„Спечелихме домакинството за най-голямото състезание през тази година в България - ...още

Момичетата до 12г. спечелиха второ място на турнира от Европейската зимна купа в Чехия. Класираха се за финалите във Великобритания.

Националките на България до 12 г. спечелиха второ място на Европейската отборна зимна купа в ...още

© 2019 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.