новини и събития

България U18 завърши на 6-о място на Европейското първенство в Чехия

Националният отбор за мъже под 18 години завърши на 6-о място в крайното класиране на Европейското първенство по волейбол в Злин, Чехия. Съставът на Пламен Христов загуби сблъсъка за 5-ата позиция срещу Беларус с 1-3 (25-22, 19-25, 19-25, 19-25).

Най-младите ни „Лъвчета“ спечелиха откриващия гейм с 25-22, но след това допуснаха обрат.

Така националите приключиха шампионата на 6-о място и по този начин си осигуриха класиране на Световното първенство за мъже под 19 години и на Европейския младежки олимпийски фестивал през 2019-а година.

Стартира седмият сезон на "Футбол за приятелство"

Началото на седмия сезон на Международната детска социална програма "Футбол за ...още

Започват записванията за Националния футболен турнир “Данониада” 2019

С тържествен финал в Барселона през есента ще бъде отбелязана 100-годишнината на ...още

Детски лагери в спортен комплекс "ДЕМА"

Скъпи родители, В СК ДЕМА по време на пролетната ваканция от 1-ви април стартират нашите ...още

Зам.-министър Ваня Колева откри многофункционално спортно игрище в Айтос

Заместник-министърът на младежта и спорта Ваня Колева, кметът на община Айтос Васил Едрев и ...още

Дария Радулова е шампион на Държавното лично първенство по тенис за жени в зала "ВСК КЕНТАВЪР"

Дария Радулова (ТК "НСА", гр.София) спечели титлата на Държавното лично първенство по ...още

© 2019 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.