Тенис и английски език в колеж Bradfield

arts_blue_line
лагери > летни > София
представяне grey_line

Незабравима ваканция през 2013г.със Summerly International Learning

Провеждани в отличния, одобрен от LTA тенис център на колежа Брадфилд, нашите Тенис ваканции с английски език са създадени за деца, които искат да играят тенис и да подобрят английския си. 

Програмата

Езиковата спортна ваканция - Тенис с английски езиксе състои от 25 часа езиково обучение и около 35-40 часа тенис тренировки и обучение, провеждани от нашия екип от треньори. 

Тенис тренировките се извършват по програма базирана на LTA (Lawn Tennis Association), която е отлична за всяко ниво на умения, от средно до много напреднало. По този начин учениците подобряват играта си както технически, така и тактически. 

Тези първокласни тренировки се извършват в забавна приятелска атмосфера, защото ваканционната програма е както предизвикателна, така и приятна и вдъхновяваща. 

​Нашите тенис ваканции с английски език са за момчета и момичета от 8 до 18 години, които имат средно до напреднало ниво на тенис умения. По време на първата тенис сесия, уменията на учениците се оценяват от главния треньор и според тях се изготвя програмата им на тренировки.При напредването на уменията им и подобряването на играта, учениците могат да сменят нивото на тренировки.  

Тенис ваканцията накратко:

• Учениците са в групи по: способности и умения по английски език и тенис

• Уроци по английски език: 25 часа в класната стая

• Тенис тренировки: до 40 часа тренировки на корта, семинари, мачове и състезания 

• Включени са също: видео анализи, спортна психология, семинари по хранене и фитнес 

• 3 екскурзии: Wimbledon, Hampton Court Palace ‘Real Tennis’ court и London Tour

2 седмични езикови ваканции с Тенис и английски, провеждани от CMT Learning в колеж Брадфилд, близо до Лондон за момчета и момичета от 8 до 18 години

Цена: 2 250 GBP

​Дати на ваканциите:

7 Юли- 20 Юли 2013

21 Юли- 3 Август 2013

Други летни лагери в София

 
Намери приключението! Неделна детска програма с Централен младежки клуб на скаутите в България /ЦМКСБ/

НАМЕРИ ПРИКЛЮЧЕНИЕТО! - НЕДЕЛНА ДЕТСКА ПРОГРАМА, ПРОЛЕТ 2017 на Централен ...още

 
Детски тенис лагер към Малинова долина Sport & Spa

През ваканциите академията предлага прекрасно решение за спортно възпитание на децата ви. ...още

 
Приключенски програми от Мотен Спорт

ПРОГРАМА "3 в 1" 3 ДНИ НА ВИТОША, 1 ДЕН В АНТИЧНАТА КРЕПОСТ "ЦАРИ МАЛИ ...още

 
Потърси "Българското наследство"! - пролетно приключение с Централен младежки клуб на скаутите в България /ЦМКСБ/

ПОТЪРСИ „БЪЛГАРСКОТО НАСЛЕДСТВО“! - С КРАЕВЕДСКА ПРОГРАМА „МОЯТА БЪЛГАРИЯ: ...още

© 2023 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.

design DO      development TaraSoft