новини и събития

България бе утвърдена за домакин на квалификационна група за предстоящото през тази година Европейското първенство по волейбол за девойки U16, съобщи Европейската конфедерация по волейбол - ЦЕВ. Европейските квалификации ще се проведат от 25 до 28... ...още

Отборният турнир по тенис за момчета до 10-годишна възраст „Оксиком Оупън“ завърши с победа за отбор „Циципас“, воден от капитан Мартин Захариев. След вълнуващи два дни на надпревари, крайното класиране отреди второто място за... ...още

„Спечелихме домакинството за най-голямото състезание през тази година в България - Олимпийската квалификация по волейбол. Вчера се взе решение тя да се проведе във Варна и за нас ще бъде огромна чест тази сериозна битка за класиране на олимпийските... ...още

Националките на България до 12 г. спечелиха второ място на Европейската отборна зимна купа в Нойдьорфл (Австрия). В спор за първото място нашите момичета отстъпиха драматично с 1:2 победи на Великобритания.   Срещата беше само за престиж, след... ...още

Учениците от столичните училища ще могат да гледат безплатно първите дни от Sofia Open 2019. Пропуските за желаещите да видят на живо АТР турнира ще бъдат осигурени от Българска федерация по тенис. Още по темата: Гаел Монфис води Свитолина у нас Гаел... ...още

© 2019 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.